Архіви категорії ‘Новини’

Інформуємо, радимо, пропонуємо

Важливою умовою діяльності бібліотек є якісне планування, що базується на реальних ресурсах в рамках можливостей та доцільності поставлених завдань.12 грудня у Конотопській районної бібліотеці пройшов семінар-нарада для сільських бібліотекарів   «Підсумки роботи бібліотек району за 2018 рік та планові завдання на 2019 рік».Провідний методист районної бібліотеки  В.ГАЙДУК  розкрила основні вимоги звітності бібліотек під час консультації «Звіт […]

Всесвітній день футболу!

Футбол є однією із найпопулярніших ігор у світі. Щороку 10 грудня шанувальники футболу відзначають свій «професіональний» день — Всесвітній день футболу.

У полі зору працівників культури – підготовка до Дня святого Миколая

10 грудня 2018 року у відділі культури Конотопської районної державної адміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої були підведені підсумки та роботи за минулий тиждень. 

Правові знання – кожному

Одним із основних завдань книгозбірень району є популяризація юридичної літератури серед різних верств населення. Так, в Конотопській районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського  тижня права  відбулася онлайн —  інформіна «Права людей в Україні».  Користувачі різних вікових категорій мали змогу  ознайомитися з  інформаційною сторінкою Веб – порталу Пенсійного фонду України  та  сайтом Головного управління  юстиції  у Сумській […]

«Гордість і душа держави, її надія й  оберіг»

До Дня Збройних Сил України в Конотопській районній бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка «Гордість і душа держави, її надія й  оберіг». На ній представлені матеріали про історію створення та сучасне становище української армії, а також документальні та художні книжки про бойові дії на Донбасі.

Вчитися, щоб вміти

З метою підвищення фахового рівня з питань впровадження комп’ютерних технологій  працівники  Конотопської районної бібліотеки взяли участь у другому занятті  обласної онлайн-школи «Бібліотека у соціальних мережах: кроки до успіху» на тему «Електронний бібліотечний сервіс: бібліотечні блоги та веб-сайти на службі сучасного розвитку книгозбірні». Захід відбувся  на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей.

Стоп насильству!

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Конотопській районній бібліотеці для користувачів була проведена  інформіна  «Насильство – злочин, від якого страждають люди» та діяла  експрес — виставка «Насильству не має виправдання».