Архіви за день Декабрь 3rd, 2018

Вогонь добра

З  нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  за  ініціативи відділу культури Конотопської районної державної адміністрації в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг села В’язове  працівники  районної бібліотеки  провели годину спілкування « Вогонь добра».  На зустріч були запрошені люди з особливими потребами. 

«Є права і у дітей»

У рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!»  у Конотопській районній бібліотеці відбулася літературно-пізнавальна гра «Є права і у дітей» з учнями третіх класів Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Захід пройшов в інтерактивній формі.

На Конотопщині вшанували памʼять жертв голодоморів

Щорічно,  у четверту суботу листопада, українці вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921 – 1922, 1932 – 1933, 1946 – 1947 років. У звʼязку з цим 23 листопада 2018 року біля памʼятного знака жертвам голодоморів у с. Кузьки відбувся мітинг-реквієм, під час якого вклонилися доземна та поклали траурні композиції з колосків до пам’ятного знака представники органів державної влади […]

ДО УВАГИ!

З метою забезпечення ефективних комунікацій, гарантування врахування експертної та громадської думки в рішеннях влади та забезпечення прозорості діяльності, Міністерством культури України проводиться анкетування серед представників державних установ, вищих навчальних закладів, громадських організацій, професійних асоціацій, компаній та громадських активістів, яке триватиме до 20.02.2019, за посиланням: bit.ly/mincult-anketa. Просимо долучитися до анкетування.