Шановні друзі!

За підтримки Конотопської районної державної адміністрації та Національної  академії мистецтв України в с. В’язовому Конотопського району планується створення  Музею ім. М.А. Стороженка — академіка Національної академії мистецтв України, народного художника України, професора, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Микола Андрійович  —засновник і багаторічний керівник Майстерні живопису та храмової культури в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ).

Великий син України, учень знаменитих художників Сергія Григор’єва та Тетяни Яблонської, геніальний і відданий поклику душі, Микола Строженко вписав у барвистий вінок українського мистецтва самобутнє слово.

Це і власна творчість у галузі станкового та монументального живопису, іконопису, і педагогічна практика, й наукові розробки, і друковані видання, й широка громадська робота.

Особистість і творчість Миколи Андрійовича Стороженка непідвладні плину часу, бо його мистецькі ідеї вічно живі, вони вібрують і плодоносять, адже належать не тільки українській, а й світовій культурі.

Просимо відгукнутися всіх небайдужих і зацікавлених в створенні даного музею. Ви можете бути впевнені, що Ваша допомога буде спрямована на добру справу, збереження пам’яті про видатного українця.

З вдячністю……

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар