Шановні добродії!

У вересні 2018 року  у с. В’язове  Конотопського району Сумської області відбулося урочисте  відкриття  меморіального комплексу Миколи Андрійовича Стороженка – людини, яка на весь світ прославила Україну і свою рідну Сумщину, відомого Народного художника України, професора Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України.

Істинність таланту непересічного й самобутнього митця підтверджуються надзвичайною популярністю музею, за місяць роботи якого експозиції переглянули   687   відвідувачів,   серед    яких    –    представники    родини    М. Стороженка, колеги та друзі митця, працівники Конотопської районної державної адміністрації та Конотопської районної ради, учні навчальних закладів району, викладачі та студенти  Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ, ветерани. Яскрава палітра вражень гостей музею не залишає сумнівів про його важливість у культурно-мистецькому житті Конотопщини.

У   музеї   можна   насолодитися   шедеврами   графіки    та    живопису    М. Стороженка, відчути творчу енергію митця, доторкнувшися до його особистих речей, почути захоплюючі розповіді екскурсоводів про невідомі до сьогодні життєві й мистецькі грані креативної особистості художника.

Будемо надзвичайно раді зустрічі з Вами!

Забронювати екскурсію можна за телефонами: (0961737562 – Світлана Панченко, 0966567173 – Світлана Якименко)

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар