Вшанували Героїв нашого часу

30 січня 2019 року в с. Карабутове відбулася презентація книги Алли Акіменко «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО». У книзі, ініціатором і замовником створення якої стала Сумська обласна державна адміністрація, авторка розповідає про тих, хто переміг війну на війні, а потім – у собі вже у мирному житті. Ведучі заходу, Світлана Якименко та Ірина Слизька, працівники Конотопської районної бібліотеки, познайомили присутніх із героями книги – ветеранами АТО із кожного району нашої області та міста Суми.

У заході взяв участь один із героїв цієї книги, наш земляк із села Карабутове Дмитро Лисенко. Він поділився своїми спогадами із учасниками презентації, розповів про нелегкі будні українського солдата. За мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної  цілісності України в ході проведення АТО, Дмитро Лисенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та медаллю «Ветеран війни».

Зі словами щирої вдячності за мирне небо над нами до Дмитра Лисенка звернулися Ірина Заїка, начальник управління соціального захисту Конотопської районної державної адміністрації, та Олександр Пучковський, голова Карабутівської сільської ради.  

Яскравим доповненням заходу стали патріотичні пісні у виконанні аматорів сцени, солістів районного будинку культури Ігоря Карнауха та Тетяни Єпішко. 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар