Залиш ідею…

27 лютого у районному будинку культури відбулася конференція працівників культури Конотопського району. Перед початком засідання присутні мали можливість поділитися цікавими ідеями щодо перспектив розвитку галузі, залишивши свої пропозиції у стилізованій «Валізі ідей». 
У «валізі» учасниками зібрання були залишені актуальні ідеї: запровадити проект про творчі відкриття району, підтримувати індивідуальні таланти і обдарування, залучати молодь до традицій народної культури, створення соціально-культурних програм для категорій населення, які потребують соціальної підтримки, запровадити проекти «Бібліотеки і клуби – створюємо майбутнє громади разом», « Клуб і бібліотека завжди мають бути в тренді», «Біля бібліотек і будинків культури – безпечні дитячі майданчики», «Село з сучасною бібліотекою – сучасне село». Більшість бібліотекарів мріють про європейську бібліотеку, сучасний інтер’єр. 
Інсталяція під назвою «Валіза ідей» — це чудова можливість для гостей висловити не тільки ідеї, а і найтепліші слова побажань працівникам культури: творчих успіхів, інноваційних ідей, нестандартних рішень, нових висот і невичерпного натхнення!

Ви можете залишити комментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити комментар