До 33- річниці Чорнобильської трагедії, за ініціативи відділу культури Конотопської РДА, бібліотекарі Конотопської районної бібліотеки на базі районного будинку культури для учнів учнівської молоді с. Попівка  провели годину пам’яті «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять».

Захід був спрямований  на виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв.

У заході взяли участь ліквідатори аварії Михайло Костирко, Віктор Карпенко. Запрошений на зустріч попівчанин – ліквідатор аварії на ЧАЕС Леонід Сидоренко, розповів про свою участь у ліквідації аварії, про ті трагічні події.

 За допомогою відеоматеріалів підготовлених фахівцями районної бібліотеки було  розкрито увесь масштаб трагедії, що спіткала українців після вибуху.  Присутні  уважно переглянули буктрейлер за книгою Олега Криштопа «Чорнобиль. Зона відчуження», хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар