В щедрий вечір, добрий вечір…

 Неповторне й чарівне дійство відбулося 13 січня в селі Попівка Конотопського району. З нагоди урочистого відкриття районного будинку культури, на  капітальний ремонт якого у 2016 році використали 992,4 тис. грн., учасники художньої самодіяльності Конотопщини  підготували святкову програму «Новорічний передзвін». На оновленій районній сцені лунали  українські колядки, щедрівки, засіванки, сучасні українські мелодії, запальні таночки.

     

      Слова вітання на адресу учасників заходу прозвучали від заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана Боршоша та начальника обласного управління культури і туризму Олени Мельник, які відмітили, що розвиток культури на Конотопщині – один із пріоритетних напрямків діяльності районної влади. Підтвердженням слів стало нагородження  керівників району Миколи Горбенка та Анатолія Боярчука подяками.

Подарунком для усіх  присутніх стали виступи творчих колективів Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв – соліста  Леоніда Вівсюка та хореографічного колективу «Танцювальна родина Живчик».

Весела музика, яскраві спецефекти, кумедні казкові персонажі, з якими можна було зробити світлини на згадку, не залишили нікого байдужим.

 

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар