На Конотопщині відкрито відремонтовані дороги

Дороги завжди були й залишаються артеріями життя та економіки громади. Вони зʼєднують міста і села, допомагають людям ставати ближчими один до одного.

26 червня 2019 року на Конотопщині відбулася важлива й радісна подія: введена в експлуатацію під’їзна дорога європейського рівня від Конотопа до селища Заводське та дорога Вирівка – Присейм’я.

З цієї нагоди на урочисте відкриття оновленого шляху зібралися жителі с. Вирівка, щоб висловити щиру вдячність народному депутату України Ігорю Молотку за турботу про жителів нашого району.

Ігор Федорович у своєму виступі зазначив, що основним завданням кожного має стати робота по підвищенню якості життя населення. Це стосується й оновленої дороги, адже після ремонту людям буде комфортно добиратися до Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей», дитячого садочка, таборів відпочинку.

Присутні на заході Анатолій Боярчук, голова Конотопської районної ради, Ірина Точиленко, голова Вирівської сільської ради, Олександр Сахно, директор ДНСП «Вирівське», подякували Ігорю Федоровичу за плідну співпрацю та висловили сподівання на подальшу успішну реалізацію подібних проектів.

Зі словами щирої вдячності за турботу про жителів села виступили Катерина Пухкал, активістка, жителька Вирівки, та Варвара Бикова, голова ветеранської організації.

Яскравим доповненням урочистостей стали пісні у виконанні Ірини Нечипуренко (Великосамбірський сільський будинок культури) та Ігоря Карнауха (районний будинок культури).

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар