Вихованка любительського обʼєднання «Своїми руками» Землянського СК взяла участь у дитячому конгресі «Відповідальні Земляни – 2019»

З 12 по 14 липня 2019 року у м. Києві (Труханів острів) благодійною організацією «Благодійний фонд «Відповідальні Земляни» організовано дитячий конгрес «Відповідальні Земляни – 2019», ключовим завданням якого було трансформування свідомості дітей від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни і нашої планети.

У зазначеному заході взяла участь Анна Шевчук, вихованка любительського обʼєднання «Своїми руками» Землянського сільського клубу, яка стала однією із 50 авторів найкреативніших робіт програми «Діти Створюють Країну», взявши участь у конкурсі «Еко-сумка моєї мрії».

Програма дитячого конгресу була надзвичайно насиченою та включала активний відпочинок у наметовому таборі, зустрічі із відомими людьми та творчу діяльність. Зокрема, під час знайомства на творчому вечорі кожен учасник мав можливість поділитися своєю творчістю, завдяки телескопу стати ближчим до неба, взяти участь у грі «Цивілізації» та отримати шквал емоцій під час сап-серфінгу та катання на байдарках, а справжнім подарунком для дітей стала зустріч із Олегом Скрипкою – музикантом, заслуженим артистом України, лідером та фронт-меном гурту «Воплі Відоплясова», засновником міжнародного етнофестивалю «Країна Мрій».

Своєрідною фінальною крапкою еко-розмови із Марією Микитюк, реабілітологом тварин дикої природи в заповіднику Беремицьке, засновником екологічної організації «Крила Птаха», став випуск у дику природу реабілітованих соколів; Едуард Кузнєцов, голова космічної агенції України, поділився цікавою інформацією про космічну історію України, а зустріч із рекордсменом Книги рекордів Гіннеса Олегом Тягнизубом (Скавишем) зарядила позитивною енергією. Крім того, учасники дізналися про основи лідерства та записали рецепт щастя, побувавши на відповідних тренінгах.

Надзвичайно корисним та цікавим для дітей став «Квест відповідальності», під час якого учасники отримали пізнавальну інформацію на локаціях «Здоровʼя», «Безпека. Прості речі, що рятують життя», «Домедична допомога», «Громадський активізм. Взаємодія із державним сектором», «Бджоли і самоосвіта», «Щастя», «Перезавантаження життя. Організація життєвого простору. Баланс. Гармонія. Планування», «Екологічна відповідальність. Глобальні цілі ООН», «Як зробити світ зеленішим. Що таке стійке садівництво?», «Дружба з травами і природою».

Під час заходу «Квест казковий, чарівний», відвідуючи локації «Вдячність. Янголи», «Відкриття внутрішньої сили. Мотивація», «Кристали», «Я+Світ=Гармонія», «ART-терапія. Любов і Світ», «Гармонізація звукОМ», «Любов. Відкриття серця», «Захист від агресії в світі», «Дихання», «Вогонь Прощання зі страхами», діти відкривали таємниці Всесвіту та вчилися боротися зі своїми страхами, а своєрідним підсумком другого дня заходу стало створення карти Миру та складання казки для України.

Третій день конгресу розпочався із екзотичних занять йогою, що стало чудовим підґрунтям для роботи у групах щодо створення концепції розвитку просторів «Діти Створюють Країну».

Три надзвичайно інформаційно та емоційно насичені дні минули, як мить, а учасники повернулися додому із новими, надзвичайно корисними знаннями та яскравими враженнями.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар