Передай добро по колу

У закладах культури та бібліотечних закладах району з нагоди Міжнародного дня інвалідів пройшов ряд тематичних заходів. 

На днях бібліотекою на  базі відділення денного перебування с. Соснівка проведена година доброти «Передай добро по колу».

Захід пройшов  в теплій, зворушливій атмосфері. Присутні спілкувалися один з одним, ділились своїми сподіваннями, мріями. Ведучі заходу, під музичний супровід, читали вірші. Учні Соснівського НВК підготували невелику концертну програму. Працівники бібліотеки подякували всім, хто знайшов в собі сили завітати на цю зустріч, побажали міцного здоров’я, сил і наснаги.

У  Сахнівському сільському клубі проведена  бесіда  «Хай добро нас усіх єднає», у Дептівському сільському будинку культури – зустріч-бесіда «Ангел з одним крилом», у Кошарівському – зустріч з інвалідами «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне», Фесівським ОДР організовані індивідуальні відвідування інвалідів, які проживають на території сільської ради, у Малосамбірській сільській бібліотеці пройшов  літературний вечір «Добро спішить творити людині», у Попівській бібліотеці — година милосердя «Хвилина добрих вчинків», тощо.

Сільськими бібліотеками оформлені книжкові виставки «Серце відкриваю для добра», «Подорож до країни доброти», «Ми різні, але ми разом», «Найцінніший дар – це життя», «Нескорені», «Хай живе надія»  та інші.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар