18 жовтня в приміщенні Конотопської районної бібліотеки відбулася презентація книги Ш. М. Акічева «Пам’ятні дати з історії Конотопщини».

Шаміль Акічев – людина відома на Конотопщині. Він науковий співробітник Конотопського краєзнавчого музею. Працюючи багато років на цій посаді ,він мало не щодня з творчим ентузіазмом докопується до істини того, чи іншого значимого факту нашого краю. Шаміль Мулламович має звання «Почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців», член Національної спілки краєзнавців України та Національної спілки журналістів України. Постійно працює дослідником в державних архівах Конотопа, Ніжина, Сум, Чернігова, Дніпра, Харкова, Києва. Шаміль Акічев постійний учасник Всеукраїнських науково-практичних конференцій, автор багатьох краєзнавчих публікацій, один із авторів науково-популярних видань «Конотопщина: час, події, долі.», «Конотоп на перехресті шляхів», «Конотопщина – рідний край».

    Книга Шаміля Акічева «Пам’ятні дати з історії Конотопщини» є своєрідним упорядкованим виданням матеріалів з історії нашого краю від давнини і до 1941 року. До книги включені архівні та газетні матеріали, відомості з різних джерел та дані про наших діячів.

  На презентації книги були присутні друзі автора, краєзнавці, колеги, земляки, творча інтелігенція.

    З виходом нової книги  Шаміля Акічева вітали перший заступник голови Конотопської районної державної адміністрації А.І.Сахно, заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Т.М. Шерудило, керівник літературної студії «Джерела» та літературний редактор цього видання І.М.Козлова. Від імені бібліотечних працівників автора вітала методист Конотопської районної бібліотеки В.К.Гайдук.  Аматори сцени Конотопщини дарували нашому славному земляку пісні у своєму виконанні. Всі присутні побажали автору книги «Пам»ятні дати з історії Конотопщини» творчого неспокою, наснаги, енергії на написання ще багатьох книжок, радості від кожного прожитого дня, втілення задуманого.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар