Привітали переможців акції «Творчість Миколи Стороженка очима сучасника»!

18 жовтня 2019 року Музей художника М. Стороженка відвідала делегація киян, закоханих у творчість Миколи Андрійовича, щоб вчергове вклонитися таланту нашого земляка. Серед гостей була й дружина митця Раїса Олександрівна, яка постійно опікується Музеєм художника М. Стороженка,  натхненно працюючи над тим, щоб памʼять про Миколу Стороженка була вічною, як вічними у просторі і часі є його картини.

Принагідно зазначимо, що у вересні в районі пройшла акція «Творчість Миколи Стороженка очима сучасника», у якій взяли участь 62 учні, 5 вчителів навчальних закладів та користувачів бібліотек району. Інтерактивне голосування задля визначення кращого поетичного твору, есе чи малюнка тривало на сторінці відділу культури Конотопської районної державної адміністрації у мережі Facebook.

Переможців було визначено за найбільшою кількістю лайків. До речі, їхні імена та твори були опубліковані на сайті відділу культури Контопської районної державної адміністрації та сторінках газети «Сільські горизонти», а сьогодні Раїса Олександрівна Стороженко виконала почесну місію – нагородила переможців акції «Творчість Миколи Стороженка очима сучасника» книгами, які любив і цінував Микола Андрійович і які ще й досі памʼятають тепло його талановитих рук.

Після цього гості з Києва відвідали екскурсію у Музеї художника               М. Стороженка.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар