Свято тих, хто дарує добро і надію

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі людей, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

1 листопада 2019 року у приміщенні Конотопської районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери.

Під час заходу до винуватців свята з вітальними словами звернулися Андрій Сахно, перший заступник голови Конотопської районної державної адміністрації, та Ірина Клігунова, заступник голови Конотопської районної ради, які зазначили, що від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні, а також побажали соціальним працівникам Конотопщини здійснення найкращих планів та задумів, людської шани та поваги, та вручили грамоти і подяки кращим представникам галузі.

Святкову атмосферу заходу створили аматори сцени Конотопщини: Григорій Мазій, Крістіна Чечель, Ігор Карнаух, Микола Декунов, Єгор Дементов, Костянтин Садівничий, Владислав Величко, Юлія Зарва; гурт «Гуляй, душа», зразковий аматорський фольклорний колектив «Писанка» Великосамбірського сільського будинку культури; народний аматорський вокальний ансамбль «Дивограй»,народний аматорський інструментальний ансамбль «Різні сни»,учасники танцювального колективу «Невгамовні дівчата» районного будинку культури.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар