На Конотопщині презентували книгу про спорт

20 грудня 2019 року у приміщенні Конотопської районної державної адміністрації відбулася презентація книги «Спортивна історія Конотопщини».

Наш край має славну спортивну історію. Проте, на жаль, до сьогоднішнього дня вона не була систематизована.

Ідея створення видання про спорт виникла нещодавно і належить Миколі Миколайовичу Горбенку та Анатолію Васильовичу Боярчуку. Інформацію про історію розвитку спорту по крихтах збирали сільські та селищна ради, заклади загальної середньої освіти, яка стала основою книги «Спортивна історія Конотопщини».

«Спортивна історія Конотопщини» – унікальне видання, у якому у хронологічному порядку представлена історія розвитку спортивної палітри Конотопщини від 60-х років минулого століття і до сьогодення.

У книзі представлені імена та досягнення олімпійських чемпіонів –  уродженців Конотопщини – Федора Олександровича Усенка, 5-разового чемпіона СРСР з гирьового спорту; Ігоря Володимировича Мусієнка, чемпіона України з легкої атлетики, а також тих, чия спортивна карʼєра не була настільки блискучою, але чиє самовіддане служіння спорту не має забуватися, а зобовʼязане сприяти вихованню підростаючого покоління.

І, звичайно, видання книги «Спортивна історія Конотопщини» не було б можливим без підтримки небайдужих людей. Голова Конотопської районної державної адміністрації Микола Горбенко, заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяна Шерудило наголосили на потужності і перспективності спортивної галузі Конотопщини та вручили книги головам сільських рад та всім тим, хто творить сучасну спортивну історію району.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар