З Шевченком у серці…

В історії є імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

17 лютого 2017 року в районній бібліотеці відбувся традиційний районний конкурс читців,   присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка  «Вічне Тарасове слово», учасниками якого стали   29 користувачів сільських бібліотек району.

Присутні мали можливість насолодитися та захоплюватися Шевченковими поезіями, щемно доторкнутися до спадщини великого генія українського народу, до палкого і нескореного серця поета, вічного слова Кобзаря.

Журі було важко визначити переможців,  бо підбір конкурсантів  виявився  сильним. Та за підсумками голосування перше місце виборов читач Великосамбірської сільської бібліотеки Євген Рябушиць  за виконання твору «І мертвим, і живим і ненародженим», друге  місце – читач  Бочечківської сільської бібліотеки  Андрій Коваленко, третє місце – Вікторія Павлюк, читач  Попівської  сільської бібліотеки.

Зворушливо прозвучали  твори  Т.Г Шевченка у виконанні наймолодшої учасниці Діани Дудки із села Пекарі та найстаршої — пенсіонерки із села Шаповалівки Тетяни Діонісівни Кольвах. Виразністю декламування творів поета відзначилися читці:   Ілля Івашко (смт.Дубов’язівка),  Віталій Пильтяй (с.Соснівка) та Ангеліна Марченко (с.Дептівка). Конкурс засвідчив обґрунтований підхід у підборі репертуару та високий рівень майстерності юних читців-декламаторів.

Переможці районного конкурсу читців були нагороджені грамотами, а всі учасники – подяками.
Вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо нових творчих злетів!

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар