Розглянуто актуальні питання діяльності галузі

Зважаючи на обставини, у рамках обмежувальних заходів на період карантину, 27.04.2020 при начальнику відділу культури Конотопської районної державної адміністрації Аліні ТИМОЩУК відбулася дистанційна апаратна нарада у форматі «конференц-зв’язку», ключовим питанням якої стала підготовка та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ураховуючи необхідність неухильного дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» доцільним є перенесення основних заходів до вищезазначених дат у медійну сферу в Інтернет-формат. Зокрема, анонсовано проведення фотоакції та культурно-просвітницької акції «Не погасити пам’яті вогонь».
Серед першочергових заходів – забезпечення облаштування і благоустрою пам’ятників, меморіальних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни. Працівникам культури району рекомендовано долучитися до проведення обласної культурно-просвітницької акції «Війна. Перемога. Пам’ять».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар