Культура Конотопщини: нерозривна єдність традиції та інновації

3  березня відбулася конференція працівників  закладів культури Конотопського району за участю голови Конотопської районної державної адміністрації М.М.Горбенка, заступника голови Конотопської районної ради І.В.Клігунової, заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Т.М.Шерудило, селищного та сільських голів.

Перед початком засідання хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих на Львівщині шахтарів.

З підсумками творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури за 2016 рік та плановими завданнями галузі на 2017 рік  присутні ознайомились, заслухавши доповідь начальника відділу культури Конотопської районної державної адміністрації А.В.Тимощук, та переглянувши «Актуальний репортаж» обласного телеканалу «ATV» і відеоролик «Культура Конотопщини: нерозривна єдність традиції та інновації».

Керівництво району,  відмітивши позитивну динаміку  у роботі закладів культури Конотопщини, подякували культпрацівникам за плідну працю, зупинилися на першочергових завданнях, що потребують вирішення.

У обговоренні взяла участь Бочечківський сільський голова С.М.Граченко,  яка наголосила, що заклад культури  є осередком життя,  розвитку та дозвілля громади.

Директор районної бібліотеки С.М.Панченко зосередила увагу на роботі бібліотечних закладів району по виконанню Указу Президента України від 13.10.2015 №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020рр.». Тему національно-патріотичного виховання дітей продовжила у своєму виступі методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Сумської області І.С.Козловська.

Методист І категорії організаційно-методичного відділу РБК Г.Г.Дуброва  ознайомила присутніх із розвитком самодіяльної народної творчості на теренах Конотопщини, акцентувавши, що саме аматорське мистецтво  на сьогодні є одним з важливих напрямків культурно-дозвіллєвої діяльності. У продовження теми,   досвідом роботи поділилася керівник народного фольклорного колективу «Самбірянка» В.Самбірського сільського будинку культури І.М.Нечипуренко.

Працівники культури отримали методичні рекомендації щодо проведення І етапу фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

На важливості проведення закладами культури творчих звітів, що є своєрідною презентацією творчої та духовної скарбниці жителів громади, акцентувала увагу Вирівський сільський голова І.В.Точиленко.

За особистий вагомий внесок у розвиток культури на селі, зміцнення матеріально- технічної бази закладів культури Дубов’язівському   селищному  голові Т.П.Марусиченко, Кузьківському сільському голові І.В.Новікову, В’язівському сільському голові Л.Г.Сіренко, Попівському сільському голові С.П.Савченку, Великосамбірському сільському голові Г.С.Мазію, Землянському сільському голові Н.М.Мозговій, Кошарівському сільському голові М.О.Йотці вручено грамоти голови Конотопської районної державної адміністрації та Конотопської районної ради.

Громаді потрібна сучасна конкурентноздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції, відкрита і доступна кожному. Професіоналізм та творчий потенціал  працівників  галузі будуть успішно на це працювати упродовж 2017 року.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Залишити комментар