Ставки на спорт: як виграти гроші на власних прогнозах

Однією з найнадійніших контор для беттінга вважається Паріматч . Заробіток на ставках з боку виглядає досить просто - ставиш на фаворита і чекаєш його перемоги, після чого отримуєш грошовий виграш. Принагідно справжні любителі спорту можуть вболівати за улюблені команди. Проте за постійним заробітком на спортивних ставках прихований ретельний аналіз ситуації на букмекерському та спортивному ринках. Важливо розуміти, як і на кого ставити, використовуючи для укладання на сайтах букмекера перевірені часом та досвідом стратегії.

Як знайти надійну БК для спортивних ставок

Окрім ставок в ігрових автоматах, оператор Parimatch пропонує визначити результат різних спортивних заходів. Для зручності відвідувачів сайт букмекера оформлений у стилі мінімалізму з використанням традиційних кольорів – жовтого та чорного. Вся інформація на головній сторінці грамотно структурована та позбавлена ​​непотрібних деталей. Тому навіть під час знайомства з платформою новачки зможуть швидко розібратися, як працює букмекер.

Версія, призначена для ПК, містить топові лайв-матчі. Вгорі екрана є кнопка реєстрації особистого кабінету та основні опції, необхідні для укладання парі. У відповідних вкладках меню користувачі отримають доступ до новин зі світу беттингу, актуальної статистики, результатів та фінансових операцій. Доступні спортивні дисципліни та майбутні матчі можна знайти у вертикальному меню, розташованому зліва.

Особливості розпису на порталі

Користувачам БК доступні ставки на передматчеві події та Live. Лінія налічує близько 20 спортивних дисциплін, серед яких:

  • хокей;
  • волейбол;
  • Футбол;
  • флорбол;
  • крикет;
  • регбі.

Зареєстровані гості сайту можуть укласти парі на політичні та культурні події або вибрати для ставок розділ «Кіберспорт» з великою різноманітністю віртуальних ігор. За деякими дисциплінами представлені події нижчих дивізіонів та турніри серії «челленджер». У багатьох видах спорту розпис включає до кількох сотень результатів кожної події. Щоб вивчити доступні варіанти, достатньо натиснути на назву матчу.

У розділі «Live» відображаються ігри, які вже розпочалися або пройдуть найближчої доби. За наявності реєстрації можна скористатися відеотрансляцією. Серед доступних опцій – ставка 1-Click та продаж ставки букмекеру завдяки наявності CashOut. Остання опція активна лише до початку події.

Доступні ліміти на грошові транзакції

Укласти парі в БК за нульового балансу неможливо. Щоб зробити прогноз на результат спортивних заходів, необхідно внести кошти з цього приводу. Гроші приймаються з:

  • банківських карток Visa/MasterCard;
  • терміналів;
  • мобільних рахунків операторів;
  • верифікованих гаманців.

Отримати виграші можна за допомогою тих самих платіжних систем, крім мобільних рахунків. Рекомендується вибирати той самий платіжний інструмент, який використовувався для поповнення балансу. Обов'язкова умова – реєстрація рахунку або гаманця на ім'я користувача, зазначене в анкеті гравця. Мінімальна сума виводу залежить від способу, вибраного для отримання виплат (від $1 для користувачів електронних гаманців). Максимальний ліміт складає 80000 євро в одній заявці. Час обробки запиту виведення коштів становить середньому 15 хвилин за наявності верифікованого профілю.

Мінімальний та максимальний розмір ставки

Ставки на спорт приймаються за наявності на рахунку щонайменше 20 рублів. Невеликий поріг входу дозволяє новачкам мінімізувати фінансові ризики та перевірити ефективність різних стратегій. Мінімальна допустима сума також допомагає робити прогнози на результати неймовірних коефіцієнтів.

Максимальні ліміти на спортивні ставки не вказує букмекер. Однак найбільша сума, яку можна поставити на кін, визначається вибраним типом парі. Для одних результатів діють обмеження в 1000 RUB, для інших ця сума збільшена вдвічі, для третіх немає обмежень. За наявності лімітів вони вказуються в купоні, коли гравець додає до нього певну подію. Деяким користувачам доступна збільшена VIP-ставка. Вона є запитом збільшення коефіцієнтів і лімітів, аналізований протягом 15 хвилин. Скористатися VIP-ставкою можна щонайменше за 20 хвилин до старту події. Через наявність затримки активувати цей вид парі у лайві неможливо.