Ігровий автомат Fortune Cookie

У Китаї та багатьох східних країнах вірять у те, що долю може передбачити звичайне печиво, виготовлене простими людьми. Усередині цієї солодощі криється відповідь на головне питання, яке турбує безліч простих громадян: «Що буде далі?». Є одне місце, в якому печива завжди приносять удачу тим, хто цікавиться у них про подальші події. Щоб отримати цей щасливий кондитерський виріб, ви повинні погодитися зіграти в ігрові апарати PM casino на реальні гроші - тільки так ласощі стануть вашими (а разом з ним і фортуна, яку притягне випічка).

Перевірити магічні можливості печива можна за допомогою автомата Fortune Cookie. Зайдіть на сайт азартного клубу, зареєструйте профіль гравця, внесіть депозит у рублях або доларах, після чого зможете користуватися солодким магнітом для везіння, обертаючи барабани ігрових автоматів.

Печиво Удачі - дуже проста азартна технологія, випущена від імені компанії Microgaming. Багато користувачів гральних залів неодноразово чули про цю фірму, тому в надійності слота можете не сумніватися. Віддача у ньому висока, а грошей за спини платити багато не доведеться. Ви гратимете на 3 колонках і 1 лінії. При цьому є лише 2 розміри ставок.

В ігровому апараті на реальні гроші трохи символів, бо збирати комбінації буде легко. Пройдіть реєстрацію та серед знаків ви знайдете вишні, одиночні, дво- та трирівневі бари, сімки та знамениті печінки з передбаченнями. Не всі елементи потрібно буде збирати в послідовні ряди, щоб отримати від закладу приз. Наприклад, навіть одна вишня принесе вам виплату, а зображення різних барів можна сміливо змішувати.

Найзнатніші винагороди вам принесе щасливе печиво. Навіть один такий знак зможе покращити стан вашого рахунку, адже цей кондитерський шедевр замінює інші символи. Солодкий Джокер подвоюватиме нагороди за комбінації. А якщо ви зустрінете відразу 2 Дикі елементи, то нарахування збільшаться в 4 рази. За упіймання трьох смакот ви отримаєте джекпот однорукого бандита! Його розмір подвоїться, якщо спочатку гратимете на максимальних ставках.