Ігровий автомат Wild Thing

Серед джунглів живе дівчина-перевертень, яка вміє перетворюватися на дику тварину. У звичайному вигляді дівчина виглядає цілком нормально, але після трансформації у неї з'являються кігті, які легко розрізають кущі, наче мачете. Саме на честь її і було створено гамінатор Дика Штучка! Автор цієї гри - розробник Новоматик, який часто випускає ігрові апарати і славиться оригінальним підходом до створення емуляторів.

Відразу після завантаження інтерфейсу автомата в PM casino , ви потрапите в густі джунглі, місце існування дівчини-перевертня. Зустріч з нею не повинна вас злякати, адже на вигляд це надзвичайна темноволоса красуня з диким поглядом і чудовою фігурою. Але з'являтися на смугах вона буде нечасто, оскільки барабани в основному будуть заповнені класичними елементами: апельсинами, сливами, дзвіночками, гронами винограду, кавунами, сімками та синіми зірками.

В ігровому апараті на гроші є 10 ліній, кількість яких не можна регулювати, та 4 колонки. Особливість спинів у цьому онлайн-слоті полягає в тому, що комбінації можуть утворюватися і ліворуч, і праворуч, а значить, виплат завжди буде велика кількість.

Усередині симулятора Wild Thing є Джокер, жовтий напис із кігтями. Це рука дівчини, яка стала перевертнем. Вайлд-символ може випадати в будь-якій позиції на 4 колонці і нерідко з'являтиметься у вигляді Дикого барабана. Щоразу, як ви будете зустрічати Wild-знак, він та інші 2 осередки будуть завмирати на місці до наступного обертання. Завдяки цій функції ви зможете знайти ще більше виграшних комбінацій, тому незабаром зможете замовити моментальний висновок великого призу!

Зображення дівчини в її людському вигляді необхідне для запуску подарункових спинів. Вам потрібно знайти хоча б 3 символи з нею, щоб виграти 10 оплачених обертань. За затримання відразу 4 дівчат клуб нагородить вас 20 крутками. У них останній барабан повністю заповниться Джокерами, а оскільки комбінації можна знаходити праворуч наліво, то виплати надходитимуть до вас на рахунок чи не після кожної спроби. Будь-яку винагороду можна буде помножити, вгадуючи колір перевернутих карток.